Profil společnosti

ANYLAB made s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20191–5 zaměstnanců
IČO: 08400351DS: nq8az4qSp. zn.: C 318396Cedrová 1040, Jesenice, 25242

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,295 mil. Kč

72.3 %

Vlastní kapitál 2024

1,004 mil. Kč

24.6 %

Cizí zdroje 2024

1,291 mil. Kč

145.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

43,8 %

27.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva464 tis. Kč1,517 mil. Kč
Oběžná aktiva868 tis. Kč778 tis. Kč
Celková aktiva1,332 mil. Kč2,295 mil. Kč
Vlastní kapitál806 tis. Kč1,004 mil. Kč
Cizí zdroje526 tis. Kč1,291 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky526 tis. Kč1,291 mil. Kč
Pasiva celkem1,332 mil. Kč2,295 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

7,979 mil. Kč

8.2 %

Čistý zisk 2024

258 tis. Kč

25.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby7,372 mil. Kč7,979 mil. Kč
Provozní výnosy7,372 mil. Kč7,979 mil. Kč
Náklady na prodané zboží4,452 mil. Kč6,434 mil. Kč
Osobní náklady2,39 mil. Kč725 tis. Kč
Odpisy170 tis. Kč518 tis. Kč
Provozní zisk360 tis. Kč302 tis. Kč
Finanční výsledek−13 tis. Kč−44 tis. Kč
Zisk před zdaněním347 tis. Kč258 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk347 tis. Kč258 tis. Kč
EBITDA530 tis. Kč820 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:20:55.203Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026