Profil společnosti

Applied Fin Database s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2019Neuvedeno
IČO: 08334757DIČ: CZ08334757plátce DPHDS: 38j9a2tSp. zn.: C 317176Dolnoměcholupská 217, Praha, 10200

Základní údaje

IČO
08334757
DIČ
CZ08334757
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
11. 7. 2019
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 317176, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
38j9a2t
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Dolnoměcholupská 217, Praha, 10200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

OLEKSANDR HOVDI

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

6,309 mil. Kč

0 %

Vlastní kapitál

−109 tis. Kč

0 %

Cizí zdroje

6,418 mil. Kč

0 %

Míra vlastního kapitálu

-1,7 %

0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Čistý zisk

0 Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor /§ 3 odst. 3 písm. ah) živnostenského zákona/

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ08334757
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Applied Fin Database s.r.o.?

Společnost Applied Fin Database s.r.o. sídlí na adrese Dolnoměcholupská 217, Praha, 10200.

Jaké má Applied Fin Database s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Applied Fin Database s.r.o. je 08334757, DIČ je CZ08334757.

Kdy vznikla Applied Fin Database s.r.o.?

Společnost Applied Fin Database s.r.o. vznikla 11. 7. 2019.

Je Applied Fin Database s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Applied Fin Database s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ08334757).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:24:59.031Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-20T18:12:04.677Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026