Profil společnosti

STATOM INVEST a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 2019Neuvedeno
IČO: 08249075DS: pp27b3uSp. zn.: B 24475Železniční 281, Třebestovice, 28912

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

782,5 mil. Kč

206.8 %

Vlastní kapitál 2024

315,5 mil. Kč

67.9 %

Cizí zdroje 2024

462,4 mil. Kč

589.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

40,3 %

45.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva254,2 mil. Kč470,7 mil. Kč
Oběžná aktiva881 tis. Kč304,6 mil. Kč
Celková aktiva255,1 mil. Kč782,5 mil. Kč
Vlastní kapitál187,9 mil. Kč315,5 mil. Kč
Cizí zdroje67,06 mil. Kč462,4 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč42,64 mil. Kč
Krátkodobé závazky67,06 mil. Kč306,3 mil. Kč
Pasiva celkem255,1 mil. Kč782,5 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,254 mld. Kč

203112.2 %

Čistý zisk 2024

85,56 mil. Kč

15627.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby617 tis. Kč1,254 mld. Kč
Provozní výnosy617 tis. Kč1,348 mld. Kč
Náklady na prodané zboží217 tis. Kč922,3 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč111,8 mil. Kč
Odpisy0 Kč72,9 mil. Kč
Provozní zisk400 tis. Kč118,1 mil. Kč
Finanční výsledek271 tis. Kč−7,026 mil. Kč
Zisk před zdaněním671 tis. Kč111,1 mil. Kč
Daň z příjmů127 tis. Kč25,52 mil. Kč
Čistý zisk544 tis. Kč85,56 mil. Kč
EBITDA400 tis. Kč191 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:10:07.346Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 5. 2026