Profil společnosti

Tenderguard s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20191–5 zaměstnanců
IČO: 08228566DIČ: CZ08228566plátce DPHDS: 6mq6yj9Sp. zn.: C 315149Na Folimance 2155, Praha, 12000

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

5,184 mil. Kč

▲ 210.0 %

Vlastní kapitál 2024

1,285 mil. Kč

▲ 39.5 %

Cizí zdroje 2024

3,899 mil. Kč

▲ 419.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

24,8 %

▼ 55.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva247 tis. Kč118 tis. Kč
Oběžná aktiva1,425 mil. Kč5,066 mil. Kč
Celková aktiva1,672 mil. Kč5,184 mil. Kč
Vlastní kapitál921 tis. Kč1,285 mil. Kč
Cizí zdroje751 tis. Kč3,899 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky751 tis. Kč3,899 mil. Kč
Pasiva celkem1,672 mil. Kč5,184 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,956 mil. Kč

▲ 161.6 %

Čistý zisk 2024

364 tis. Kč

▲ 2.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,512 mil. Kč3,956 mil. Kč
Provozní výnosy1,647 mil. Kč4,091 mil. Kč
Náklady na prodané zboží809 tis. Kč3,119 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč252 tis. Kč
Odpisy129 tis. Kč132 tis. Kč
Provozní zisk437 tis. Kč450 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním437 tis. Kč450 tis. Kč
Daň z příjmů83 tis. Kč86 tis. Kč
Čistý zisk354 tis. Kč364 tis. Kč
EBITDA566 tis. Kč582 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:27:08.628Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T10:10:39.678Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 7. 2026