Profil společnosti
Stharantis s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2019Neuvedeno
IČO: 08218030DIČ: CZ08218030plátce DPHDS: mje6k4hSp. zn.: C 429609Ocelkova 643, Praha, 19800
Další 2 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
1,962 mil. Kč
▲ 916.6 %
Vlastní kapitál 2025
−583 tis. Kč
▲ 46.6 %
Cizí zdroje 2025
2,545 mil. Kč
▲ 98.2 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-29,7 %
▲ 94.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 193 tis. Kč | 1,945 mil. Kč |
| Celková aktiva | 193 tis. Kč | 1,962 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −1,091 mil. Kč | −583 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 1,284 mil. Kč | 2,545 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 2,145 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | – | 400 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 193 tis. Kč | 1,962 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
17,94 mil. Kč
▲ 328.2 %
Čistý zisk 2025
508 tis. Kč
▲ 306.5 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 4,19 mil. Kč | 17,94 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 4,19 mil. Kč | 18,24 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 3,876 mil. Kč | 17,72 mil. Kč |
| Osobní náklady | 515 tis. Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −208 tis. Kč | 521 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −38 tis. Kč | −13 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −246 tis. Kč | 508 tis. Kč |
| Čistý zisk | −246 tis. Kč | 508 tis. Kč |
| EBITDA | −208 tis. Kč | 521 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:26:46.699Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T23:12:46.321Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 7. 2026