Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ
AktivníHonební společenstvoZal. 2019Neuvedeno
IČO: 07994460DS: bgbzcmmDopravní 500, Praha, 10400
Základní údaje
- IČO
- 07994460
- Právní forma
- Honební společenstvo
- Datum vzniku
- 19. 3. 2019
- Datová schránka
- bgbzcmm
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Dopravní 500, Praha, 10400
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled (2023)
Tržby
0 Kč
▼ 100.0 %
Čistý zisk
−30 tis. Kč
▼ 114.7 %
Aktiva
160 tis. Kč
▼ 38.9 %
Vlastní kapitál
159 tis. Kč
▼ 15.4 %
Dokumenty
- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 · 202324. 5. 2024
- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 · 202324. 5. 2024
- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 · 202324. 5. 2024
Časté otázky
Kde sídlí Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ?
Společnost Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ sídlí na adrese Dopravní 500, Praha, 10400.
Jaké má Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ IČO?
IČO společnosti Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ je 07994460.
Kdy vznikla Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ?
Společnost Herbert Essentials s.r.o., odštěpný závod CZ vznikla 19. 3. 2019.
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 6. 2026