Profil společnosti
Zabilka Jan, stavební a obchodní s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20196–9 zaměstnanců
IČO: 07892748DIČ: CZ07892748plátce DPHDS: sgkvwgvSp. zn.: C 2853083, Chotýčany, 37362
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
3,294 mil. Kč
▲ 100.4 %
Vlastní kapitál 2025
−657 tis. Kč
▲ 38.1 %
Cizí zdroje 2025
3,951 mil. Kč
▲ 46.1 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-20 %
▲ 69.1 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2020 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 1,128 mil. Kč | 1,763 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 486 tis. Kč | 1,498 mil. Kč |
| Celková aktiva | 1,644 mil. Kč | 3,294 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −1,061 mil. Kč | −657 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 2,705 mil. Kč | 3,951 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 1,5 mil. Kč | 2,6 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,205 mil. Kč | 1,351 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 1,644 mil. Kč | 3,294 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
12,48 mil. Kč
▲ 30.3 %
Čistý zisk 2025
1,621 mil. Kč
▲ 288.5 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2020 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 9,577 mil. Kč | 12,48 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 9,577 mil. Kč | 12,48 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 8,283 mil. Kč | 7,204 mil. Kč |
| Osobní náklady | 2,036 mil. Kč | 2,625 mil. Kč |
| Provozní zisk | −775 tis. Kč | 1,757 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −85 tis. Kč | −136 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −860 tis. Kč | 1,621 mil. Kč |
| Čistý zisk | −860 tis. Kč | 1,621 mil. Kč |
| EBITDA | −775 tis. Kč | 1,757 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:12:53.071Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T19:40:54.985Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 18. 8. 2026