Profil společnosti

prvni slezska facility & property s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20196–9 zaměstnanců
IČO: 07886462DIČ: CZ07886462plátce DPHDS: wpsvnpxSp. zn.: C 77581Antonína Dvořáka 1361, Hlučín, 74801

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

11,23 mil. Kč

▲ 43.1 %

Vlastní kapitál 2025

3,921 mil. Kč

▲ 42.9 %

Cizí zdroje 2025

7,311 mil. Kč

▲ 43.2 %

Míra vlastního kapitálu 2025

34,9 %

▼ 0.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva1,328 mil. Kč2,31 mil. Kč
Oběžná aktiva6,522 mil. Kč8,922 mil. Kč
Celková aktiva7,85 mil. Kč11,23 mil. Kč
Vlastní kapitál2,743 mil. Kč3,921 mil. Kč
Cizí zdroje5,107 mil. Kč7,311 mil. Kč
Krátkodobé závazky5,107 mil. Kč7,311 mil. Kč
Pasiva celkem7,85 mil. Kč11,23 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

22,3 mil. Kč

▲ 46.3 %

Čistý zisk 2025

1,178 mil. Kč

▲ 78.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby15,25 mil. Kč22,3 mil. Kč
Provozní výnosy15,27 mil. Kč22,7 mil. Kč
Náklady na prodané zboží12,26 mil. Kč18,79 mil. Kč
Osobní náklady1,423 mil. Kč1,457 mil. Kč
Odpisy751 tis. Kč950 tis. Kč
Provozní zisk836 tis. Kč1,493 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním836 tis. Kč1,493 mil. Kč
Daň z příjmů176 tis. Kč315 tis. Kč
Čistý zisk660 tis. Kč1,178 mil. Kč
EBITDA1,587 mil. Kč2,443 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:19:53.804Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-14T10:31:04.907Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 8. 2026