WELLART Bakeries, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201910–19 zaměstnanců
IČO: 07877919DIČ: CZ07877919plátce DPHDS: nsmvdngSp. zn.: C 77550Mlýnecká 1213, Lipník nad Bečvou, 75131

Základní údaje

IČO
07877919
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
7. 2. 2019
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 77550, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
nsmvdng
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců

Sídlo

Mlýnecká 1213, Lipník nad Bečvou, 75131

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Ing. MARTIN JOHN

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 7. 2. 2019Změna základního kapitálunově „10000“
  • 7. 2. 2019Změna spisové značkynově „C 77550“
  • 7. 2. 2019Změna předmětu podnikánínově „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Hostinská činnost; Pekařství, cukrářství“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Hostinská činnost
  • Pekařství, cukrářství

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ07877919
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 462
Zveřejněné účty
115-8635430297/0100
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí WELLART Bakeries, s.r.o.?

Společnost WELLART Bakeries, s.r.o. sídlí na adrese Mlýnecká 1213, Lipník nad Bečvou, 75131.

Jaké má WELLART Bakeries, s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti WELLART Bakeries, s.r.o. je 07877919, DIČ je CZ07877919.

Kdy vznikla WELLART Bakeries, s.r.o.?

Společnost WELLART Bakeries, s.r.o. vznikla 7. 2. 2019.

Je WELLART Bakeries, s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost WELLART Bakeries, s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ07877919).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:26:28.318Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 4. 2026