Profil společnosti
BEST PERFORMANCE s.r.o. v likvidaci
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2019Neuvedeno
IČO: 07828004DIČ: CZ07828004plátce DPHDS: xtytxxrSp. zn.: C 308301Revoluční 1403, Praha, 11000
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
−19,8 mil. Kč
▼ 1266.0 %
Vlastní kapitál 2022
−56,99 mil. Kč
▼ 35060.7 %
Cizí zdroje 2022
37,19 mil. Kč
▲ 2322.7 %
Míra vlastního kapitálu 2022
287,8 %
▲ 2898.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2020 | 2022 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 1,698 mil. Kč | −19,8 mil. Kč |
| Celková aktiva | 1,698 mil. Kč | −19,8 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 163 tis. Kč | −56,99 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 1,535 mil. Kč | 37,19 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,535 mil. Kč | 37,19 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 1,698 mil. Kč | −19,8 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
88,85 mil. Kč
▲ 681.0 %
Čistý zisk 2022
−144,5 mil. Kč
▼ 110377.1 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2020 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 11,38 mil. Kč | 88,85 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 11,38 mil. Kč | 89,27 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 11,05 mil. Kč | 16,82 mil. Kč |
| Osobní náklady | 168 tis. Kč | 191 mil. Kč |
| Provozní zisk | 165 tis. Kč | −118,5 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −3 tis. Kč | −25,92 mil. Kč |
| Zisk před zdaněním | 162 tis. Kč | −144,5 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 31 tis. Kč | – |
| Čistý zisk | 131 tis. Kč | −144,5 mil. Kč |
| EBITDA | 165 tis. Kč | −118,5 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:17:39.572Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T06:37:26.642Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 6. 2026