Profil společnosti

Pharmgate CS s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20191–5 zaměstnanců
IČO: 07739851DIČ: CZ07739851plátce DPHDS: 9gyr5y3Sp. zn.: C 37281Rokycanská 1363, Plzeň, 31200

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

106 tis. Kč

▼ 43.6 %

Vlastní kapitál 2024

−326 tis. Kč

▼ 83.1 %

Cizí zdroje 2024

432 tis. Kč

▲ 18.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-307,6 %

▼ 224.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva188 tis. Kč106 tis. Kč
Celková aktiva188 tis. Kč106 tis. Kč
Vlastní kapitál−178 tis. Kč−326 tis. Kč
Cizí zdroje366 tis. Kč432 tis. Kč
Krátkodobé závazky366 tis. Kč432 tis. Kč
Pasiva celkem188 tis. Kč106 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,968 mil. Kč

▲ 15.0 %

Čistý zisk 2024

−148 tis. Kč

▲ 28.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,581 mil. Kč2,968 mil. Kč
Provozní výnosy2,581 mil. Kč2,968 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,335 mil. Kč2,684 mil. Kč
Osobní náklady395 tis. Kč390 tis. Kč
Odpisy24 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk−177 tis. Kč−126 tis. Kč
Finanční výsledek−29 tis. Kč−22 tis. Kč
Zisk před zdaněním−206 tis. Kč−148 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−206 tis. Kč−148 tis. Kč
EBITDA−153 tis. Kč−126 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:14:01.567Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-10T02:28:38.293Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 10. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 5. 2026