Profil společnosti

Winning PS s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201820–24 zaměstnanců
IČO: 07700245DS: udjqstsSp. zn.: C 109680Křižíkova 2960, Brno, 61200

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

165,2 mil. Kč

9.5 %

Vlastní kapitál 2024

102,6 mil. Kč

23.7 %

Cizí zdroje 2024

62,56 mil. Kč

30.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

62,1 %

15.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva182,3 mil. Kč158,7 mil. Kč
Oběžná aktiva195 tis. Kč6,445 mil. Kč
Celková aktiva182,5 mil. Kč165,2 mil. Kč
Vlastní kapitál134,4 mil. Kč102,6 mil. Kč
Cizí zdroje48,09 mil. Kč62,56 mil. Kč
Dlouhodobé závazky1,967 mil. Kč
Krátkodobé závazky48,09 mil. Kč60,09 mil. Kč
Pasiva celkem182,5 mil. Kč165,2 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

14,27 mil. Kč

Čistý zisk 2024

45,27 mil. Kč

21.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby0 Kč14,27 mil. Kč
Provozní výnosy171 tis. Kč14,42 mil. Kč
Náklady na prodané zboží293 tis. Kč4,718 mil. Kč
Osobní náklady8,174 mil. Kč
Provozní zisk−302 tis. Kč502 tis. Kč
Finanční výsledek58,16 mil. Kč44,77 mil. Kč
Zisk před zdaněním57,86 mil. Kč45,27 mil. Kč
Daň z příjmů−15 tis. Kč
Čistý zisk57,88 mil. Kč45,27 mil. Kč
EBITDA−302 tis. Kč502 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:30:50.889Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 7. 2026