Profil společnosti

Tatras Marketing Ventures s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 07687931DIČ: CZ07687931plátce DPHDS: 7myqgepSp. zn.: C 305432Vlnitá 425, Praha, 14700

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

5,834 mil. Kč

▼ 56.9 %

Vlastní kapitál 2025

5,832 mil. Kč

▼ 56.1 %

Cizí zdroje 2025

2 tis. Kč

▼ 99.2 %

Míra vlastního kapitálu 2025

100 %

▲ 1.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva13,54 mil. Kč5,834 mil. Kč
Celková aktiva13,54 mil. Kč5,834 mil. Kč
Vlastní kapitál13,28 mil. Kč5,832 mil. Kč
Cizí zdroje254 tis. Kč2 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky254 tis. Kč–
Pasiva celkem13,54 mil. Kč5,834 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

988 tis. Kč

▼ 65.2 %

Čistý zisk 2025

−6,946 mil. Kč

▼ 389.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby2,84 mil. Kč988 tis. Kč
Provozní výnosy2,84 mil. Kč988 tis. Kč
Náklady na prodané zboží194 tis. Kč1,743 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy0 Kč5,093 mil. Kč
Provozní zisk2,646 mil. Kč−6,548 mil. Kč
Finanční výsledek−249 tis. Kč−174 tis. Kč
Zisk před zdaněním2,397 mil. Kč−6,722 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč224 tis. Kč
Čistý zisk2,397 mil. Kč−6,946 mil. Kč
EBITDA2,646 mil. Kč−1,455 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:24:12.752Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T06:28:20.808Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026