Profil společnosti

Responsum Alfa s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20181–5 zaměstnanců
IČO: 07616775DS: t6fny4qSp. zn.: C 109131Krondlova 523, Brno, 61600

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

11,01 mil. Kč

▲ 103.9 %

Vlastní kapitál 2024

10,28 mil. Kč

▲ 102.5 %

Cizí zdroje 2024

726 tis. Kč

▲ 259.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

93,4 %

▼ 0.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva236 tis. Kč2,237 mil. Kč
Oběžná aktiva5,162 mil. Kč8,772 mil. Kč
Celková aktiva5,398 mil. Kč11,01 mil. Kč
Vlastní kapitál5,078 mil. Kč10,28 mil. Kč
Cizí zdroje202 tis. Kč726 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky320 tis. Kč726 tis. Kč
Pasiva celkem5,398 mil. Kč11,01 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

9,533 mil. Kč

▲ 66.7 %

Čistý zisk 2024

5,232 mil. Kč

▲ 86.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby5,719 mil. Kč9,533 mil. Kč
Provozní výnosy5,719 mil. Kč9,533 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,239 mil. Kč–
Osobní náklady74 tis. Kč74 tis. Kč
Provozní zisk3,374 mil. Kč6,479 mil. Kč
Finanční výsledek92 tis. Kč147 tis. Kč
Zisk před zdaněním3,466 mil. Kč6,626 mil. Kč
Daň z příjmů666 tis. Kč1,394 mil. Kč
Čistý zisk2,8 mil. Kč5,232 mil. Kč
EBITDA3,374 mil. Kč6,479 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:34:43.512Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 31. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 7. 2026