Profil společnosti

Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 07600763Prusíkova 2577, Praha, 15500

Základní údaje

IČO
07600763
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
31. 10. 2018
Datum zániku
16. 5. 2026
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Prusíkova 2577, Praha, 15500

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LADA UCHYTILOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci?

Společnost Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci sídlí na adrese Prusíkova 2577, Praha, 15500.

Jaké má Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci IČO?

IČO společnosti Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci je 07600763.

Kdy vznikla Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci?

Společnost Lada Uchytilová - reality, s.r.o., v likvidaci vznikla 31. 10. 2018.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 29. 3. 2026Společníci: synchronizováno 26. 3. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026