Profil společnosti
SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 07587376
- DIČ
- CZ07587376
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 26. 10. 2018
- Základní kapitál
- 10 000 Kč
- Spisová značka
- C 303633, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- 2ppnawa
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Španielova 1264, Praha, 16300
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
JAN KALENDA
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
677 tis. Kč
Vlastní kapitál
542 tis. Kč
Cizí zdroje
135 tis. Kč
Míra vlastního kapitálu
80,1 %
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ07587376
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 2101956000/2010
Časté otázky
Kde sídlí SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o.?
Společnost SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o. sídlí na adrese Španielova 1264, Praha, 16300.
Jaké má SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o. je 07587376, DIČ je CZ07587376.
Kdy vznikla SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o.?
Společnost SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o. vznikla 26. 10. 2018.
Je SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost SDRUŽENÍ OČNÍCH OPTIKŮ s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ07587376).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T03:29:46.327Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-25T03:36:24.826Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Společníci: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026