Profil společnosti

T&Q Restaurant s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20181–5 zaměstnanců
IČO: 07344082DIČ: CZ07344082plátce DPHDS: x4ddk9eSp. zn.: C 107669Aug. Kratochvíla 381, Třebíč, 67401

Nejnovější údaje za rok 2019

Rozvaha

Aktiva 2019

319 tis. Kč

▼ 14.7 %

Vlastní kapitál 2019

−375 tis. Kč

▼ 65.9 %

Cizí zdroje 2019

694 tis. Kč

▲ 15.7 %

Míra vlastního kapitálu 2019

-117,6 %

▼ 94.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2019

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20182019
Oběžná aktiva323 tis. Kč246 tis. Kč
Celková aktiva374 tis. Kč319 tis. Kč
Vlastní kapitál−226 tis. Kč−375 tis. Kč
Cizí zdroje600 tis. Kč694 tis. Kč
Dlouhodobé závazky600 tis. Kč670 tis. Kč
Krátkodobé závazky–24 tis. Kč
Pasiva celkem374 tis. Kč319 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2019

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2019

1,872 mil. Kč

▲ 405.9 %

Čistý zisk 2019

−148 tis. Kč

▲ 54.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20182019
Tržby370 tis. Kč1,872 mil. Kč
Provozní výnosy370 tis. Kč1,872 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,066 mil. Kč2,02 mil. Kč
Provozní zisk−326 tis. Kč−148 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−326 tis. Kč−148 tis. Kč
Čistý zisk−326 tis. Kč−148 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:34:22.452Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T19:33:39.791Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026