Profil společnosti

SAPUR Metal s.r.o. v likvidaci

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20181–5 zaměstnanců
IČO: 07333170DIČ: CZ07333170plátce DPHDS: f84dgbySp. zn.: C 27849Jiráskova 738, Třeboň, 37901

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

7,26 mil. Kč

▲ 72.5 %

Vlastní kapitál 2024

4,689 mil. Kč

▲ 13.3 %

Cizí zdroje 2024

2,571 mil. Kč

▲ 3572.9 %

Míra vlastního kapitálu 2024

64,6 %

▼ 34.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva4,205 mil. Kč7,259 mil. Kč
Celková aktiva4,209 mil. Kč7,26 mil. Kč
Vlastní kapitál4,139 mil. Kč4,689 mil. Kč
Cizí zdroje70 tis. Kč2,571 mil. Kč
Krátkodobé závazky70 tis. Kč2,571 mil. Kč
Pasiva celkem4,209 mil. Kč7,26 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

56,21 mil. Kč

▲ 30.3 %

Čistý zisk 2024

550 tis. Kč

▲ 189.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby43,14 mil. Kč56,21 mil. Kč
Provozní výnosy43,14 mil. Kč56,21 mil. Kč
Náklady na prodané zboží42,21 mil. Kč54,73 mil. Kč
Osobní náklady642 tis. Kč750 tis. Kč
Provozní zisk257 tis. Kč708 tis. Kč
Finanční výsledek−22 tis. Kč−12 tis. Kč
Zisk před zdaněním235 tis. Kč696 tis. Kč
Daň z příjmů45 tis. Kč146 tis. Kč
Čistý zisk190 tis. Kč550 tis. Kč
EBITDA257 tis. Kč708 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:12:53.071Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-20T22:23:44.596Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 6. 2026