RUMAN Trans s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 07305281DIČ: CZ07305281plátce DPHDS: 8b2cuwjSp. zn.: C 107493216, Bezměrov, 76701
Základní údaje
- IČO
- 07305281
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 20. 7. 2018
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 107493, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 2
- Datová schránka
- 8b2cuwj
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
216, Bezměrov, 76701
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 70 %
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 30 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 3. 2. 2026Změna předmětu podnikání — nově „Hostinská činnost; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - Velkoobchod a maloobchod; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí“
Předmět podnikání a činnosti
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - Velkoobchod a maloobchod
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ07305281
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 464
- Zveřejněné účty
- 718748691/010043-9385900237/0100
Dokumenty
- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 · 20256. 4. 2026
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 · 20246. 4. 2025
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 · 20246. 4. 2025
Časté otázky
Kde sídlí RUMAN Trans s.r.o.?
Společnost RUMAN Trans s.r.o. sídlí na adrese 216, Bezměrov, 76701.
Jaké má RUMAN Trans s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti RUMAN Trans s.r.o. je 07305281, DIČ je CZ07305281.
Kdy vznikla RUMAN Trans s.r.o.?
Společnost RUMAN Trans s.r.o. vznikla 20. 7. 2018.
Je RUMAN Trans s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost RUMAN Trans s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ07305281).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:57:45.487Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 4. 2026