DIAMOND FREEDOM s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 07251319DS: z9rbrg8Sp. zn.: C 106924Mlýnská 326, Brno, 60200

Základní údaje

IČO
07251319
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
28. 6. 2018
Základní kapitál
2 Kč
Spisová značka
C 106924, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Za společnost jedná jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
z9rbrg8
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Mlýnská 326, Brno, 60200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LENKA FLOROVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 28. 6. 2018Změna základního kapitálunově „2“
  • 28. 6. 2018Změna spisové značkynově „C 106924“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • pekařství, cukrářství
  • prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Časté otázky

Kde sídlí DIAMOND FREEDOM s.r.o.?

Společnost DIAMOND FREEDOM s.r.o. sídlí na adrese Mlýnská 326, Brno, 60200.

Jaké má DIAMOND FREEDOM s.r.o. IČO?

IČO společnosti DIAMOND FREEDOM s.r.o. je 07251319.

Kdy vznikla DIAMOND FREEDOM s.r.o.?

Společnost DIAMOND FREEDOM s.r.o. vznikla 28. 6. 2018.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:57:26.064Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 5. 2026