Profil společnosti
Yottabe s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 201810–19 zaměstnanců
IČO: 07187441DIČ: CZ07187441plátce DPHDS: 2f3ahb6Sp. zn.: C 296201V lučinách 58, Praha, 14700
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
11,61 mil. Kč
▲ 22.8 %
Vlastní kapitál 2024
−31,5 mil. Kč
▼ 121.4 %
Cizí zdroje 2024
43,12 mil. Kč
▲ 82.0 %
Míra vlastního kapitálu 2024
-271,2 %
▼ 80.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 300 tis. Kč | 629 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 9,161 mil. Kč | 10,99 mil. Kč |
| Celková aktiva | 9,461 mil. Kč | 11,61 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −14,23 mil. Kč | −31,5 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 23,69 mil. Kč | 43,12 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 34,58 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 23,69 mil. Kč | 8,538 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 9,461 mil. Kč | 11,61 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
31,63 mil. Kč
▲ 292.5 %
Čistý zisk 2024
−17,47 mil. Kč
▼ 23.1 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 8,059 mil. Kč | 31,63 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 8,059 mil. Kč | 31,75 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 13,49 mil. Kč | 30,02 mil. Kč |
| Osobní náklady | 8,72 mil. Kč | 18,73 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 34 tis. Kč |
| Provozní zisk | −14,16 mil. Kč | −17,4 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −26 tis. Kč | −69 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −14,19 mil. Kč | −17,47 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | −14,19 mil. Kč | −17,47 mil. Kč |
| EBITDA | −14,16 mil. Kč | −17,36 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T02:19:12.370Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T10:28:48.590Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 18. 8. 2026