Profil společnosti
Baral Capital s.r.o. "v likvidaci"
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 07052316DS: qth7u96Sp. zn.: C 293803Korunní 810, Praha, 10100
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
5,011 mil. Kč
▼ 7.4 %
Vlastní kapitál 2023
1,295 mil. Kč
▼ 14.7 %
Cizí zdroje 2023
3,716 mil. Kč
▼ 4.5 %
Míra vlastního kapitálu 2023
25,8 %
▼ 8.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 5,102 mil. Kč | 4,905 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 307 tis. Kč | 106 tis. Kč |
| Celková aktiva | 5,409 mil. Kč | 5,011 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 1,519 mil. Kč | 1,295 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 3,89 mil. Kč | 3,716 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,89 mil. Kč | 3,716 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 5,409 mil. Kč | 5,011 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
180 tis. Kč
▼ 36.2 %
Čistý zisk 2023
−224 tis. Kč
▼ 117.5 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 282 tis. Kč | 180 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 282 tis. Kč | 180 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 189 tis. Kč | 196 tis. Kč |
| Odpisy | 196 tis. Kč | 196 tis. Kč |
| Provozní zisk | −103 tis. Kč | −213 tis. Kč |
| Finanční výsledek | – | −11 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −103 tis. Kč | −224 tis. Kč |
| Čistý zisk | −103 tis. Kč | −224 tis. Kč |
| EBITDA | 93 tis. Kč | −17 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T02:18:44.967Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 6. 2026