Profil společnosti

Správa pojištění s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20181–5 zaměstnanců
IČO: 07039255DS: v2z7i8fSp. zn.: C 293567108, Kly, 27741

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,703 mil. Kč

▲ 41.7 %

Vlastní kapitál 2024

2,832 mil. Kč

▲ 10.3 %

Cizí zdroje 2024

871 tis. Kč

▲ 1793.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

76,5 %

▼ 22.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva–1,02 mil. Kč
Oběžná aktiva2,614 mil. Kč2,683 mil. Kč
Celková aktiva2,614 mil. Kč3,703 mil. Kč
Vlastní kapitál2,568 mil. Kč2,832 mil. Kč
Cizí zdroje46 tis. Kč871 tis. Kč
Dlouhodobé závazky6 tis. Kč871 tis. Kč
Krátkodobé závazky40 tis. Kč0 Kč
Pasiva celkem2,614 mil. Kč3,703 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,665 mil. Kč

▲ 6.0 %

Čistý zisk 2024

264 tis. Kč

▼ 68.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,571 mil. Kč1,665 mil. Kč
Provozní výnosy1,571 mil. Kč1,666 mil. Kč
Náklady na prodané zboží258 tis. Kč794 tis. Kč
Osobní náklady458 tis. Kč240 tis. Kč
Odpisy–255 tis. Kč
Provozní zisk849 tis. Kč358 tis. Kč
Finanční výsledek−3 tis. Kč−19 tis. Kč
Zisk před zdaněním846 tis. Kč339 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč75 tis. Kč
Čistý zisk846 tis. Kč264 tis. Kč
EBITDA849 tis. Kč613 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:19:30.414Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 5. 2026