Profil společnosti

Restaurace Sportcentrum s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20181–5 zaměstnanců
IČO: 06941184DIČ: CZ06941184plátce DPHDS: 9xi48uySp. zn.: C 73883168, Smilovice, 73955

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

949 tis. Kč

▲ 59.5 %

Vlastní kapitál 2025

667 tis. Kč

▲ 381.4 %

Cizí zdroje 2025

282 tis. Kč

▼ 66.1 %

Míra vlastního kapitálu 2025

70,3 %

▲ 276.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232025
Stálá aktiva256 tis. Kč140 tis. Kč
Oběžná aktiva331 tis. Kč747 tis. Kč
Celková aktiva595 tis. Kč949 tis. Kč
Vlastní kapitál−237 tis. Kč667 tis. Kč
Cizí zdroje832 tis. Kč282 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky832 tis. Kč282 tis. Kč
Pasiva celkem595 tis. Kč949 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

4,132 mil. Kč

▲ 8.3 %

Čistý zisk 2025

488 tis. Kč

▲ 346.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232025
Tržby3,814 mil. Kč4,132 mil. Kč
Provozní výnosy3,814 mil. Kč4,135 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,476 mil. Kč2,163 mil. Kč
Osobní náklady1,48 mil. Kč1,428 mil. Kč
Odpisy11 tis. Kč42 tis. Kč
Provozní zisk−180 tis. Kč545 tis. Kč
Finanční výsledek−18 tis. Kč−16 tis. Kč
Zisk před zdaněním−198 tis. Kč529 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč41 tis. Kč
Čistý zisk−198 tis. Kč488 tis. Kč
EBITDA−169 tis. Kč587 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:21:17.195Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T19:28:17.337Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 7. 2026