PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o.
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 06880231Příkop 843, Brno, 60200
Základní údaje
- IČO
- 06880231
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 20. 2. 2018
- Datum zániku
- 1. 1. 2025
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Příkop 843, Brno, 60200
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o.?
Společnost PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o. sídlí na adrese Příkop 843, Brno, 60200.
Jaké má PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o. IČO?
IČO společnosti PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o. je 06880231.
Kdy vznikla PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o.?
Společnost PHASE RETAIL CZ ONE, s.r.o. vznikla 20. 2. 2018.
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026