Profil společnosti
Invest-Diamond s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 06845797DIČ: CZ06845797plátce DPHDS: zis22v3Sp. zn.: C 290032Libušská 539, Praha, 14200
Další 2 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2021
Rozvaha
Aktiva 2021
7,424 mil. Kč
▲ 120.2 %
Vlastní kapitál 2021
−13,16 mil. Kč
▲ 13.1 %
Cizí zdroje 2021
20,59 mil. Kč
▲ 11.2 %
Míra vlastního kapitálu 2021
-177,3 %
▲ 60.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2021
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2020 | 2021 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 3,371 mil. Kč | 7,424 mil. Kč |
| Celková aktiva | 3,371 mil. Kč | 7,424 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −15,14 mil. Kč | −13,16 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 18,51 mil. Kč | 20,59 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 18,51 mil. Kč | – |
| Pasiva celkem | 3,371 mil. Kč | 7,424 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2021
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2021
15 tis. Kč
▼ 98.2 %
Čistý zisk 2021
1,98 mil. Kč
▲ 173.4 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2020 | 2021 |
|---|---|---|
| Tržby | 839 tis. Kč | 15 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 839 tis. Kč | 3,008 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,875 mil. Kč | 768 tis. Kč |
| Osobní náklady | 34 tis. Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −1,075 mil. Kč | 2,05 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −1,622 mil. Kč | −70 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −2,697 mil. Kč | 1,98 mil. Kč |
| Čistý zisk | −2,697 mil. Kč | 1,98 mil. Kč |
| EBITDA | −1,075 mil. Kč | 2,05 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:12:11.004Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T10:24:28.766Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 7. 2026