Profil společnosti

REMOP montáže s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20181–5 zaměstnanců
IČO: 06817823DIČ: CZ06817823plátce DPHDS: eav2djdSp. zn.: C 35834K hájovně 719, Štěnovice, 33209

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,642 mil. Kč

81.5 %

Vlastní kapitál 2024

314 tis. Kč

73.6 %

Cizí zdroje 2024

2,328 mil. Kč

768.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

11,9 %

85.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva153 tis. Kč379 tis. Kč
Oběžná aktiva1,289 mil. Kč2,236 mil. Kč
Celková aktiva1,456 mil. Kč2,642 mil. Kč
Vlastní kapitál1,188 mil. Kč314 tis. Kč
Cizí zdroje268 tis. Kč2,328 mil. Kč
Krátkodobé závazky268 tis. Kč2,328 mil. Kč
Pasiva celkem1,456 mil. Kč2,642 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

7,256 mil. Kč

59.1 %

Čistý zisk 2024

465 tis. Kč

53.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,56 mil. Kč7,256 mil. Kč
Provozní výnosy4,56 mil. Kč7,256 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,521 mil. Kč4,089 mil. Kč
Osobní náklady1,86 mil. Kč2,277 mil. Kč
Odpisy157 tis. Kč217 tis. Kč
Provozní zisk1,004 mil. Kč657 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním1,004 mil. Kč657 tis. Kč
Daň z příjmů192 tis. Kč
Čistý zisk1,004 mil. Kč465 tis. Kč
EBITDA1,161 mil. Kč874 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:11:54.870Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T10:24:00.337Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 7. 2026