Profil společnosti
Služby Říčany s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 06764576
- DIČ
- CZ06764576
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 15. 1. 2018
- Základní kapitál
- 1 000 Kč
- Spisová značka
- C 288491, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- juvyz6c
- Počet zaměstnanců
- 6–9 zaměstnanců
Sídlo
Říčanská 592, Říčany, 25101
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
VĚRA KABELKOVÁ
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2022
Aktiva
948 tis. Kč
Vlastní kapitál
528 tis. Kč
Cizí zdroje
420 tis. Kč
Míra vlastního kapitálu
55,7 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2021
Tržby
2,279 mil. Kč
Čistý zisk
102 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ06764576
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 452
- Zveřejněné účty
- 224414368/0600
Časté otázky
Kde sídlí Služby Říčany s.r.o.?
Společnost Služby Říčany s.r.o. sídlí na adrese Říčanská 592, Říčany, 25101.
Jaké má Služby Říčany s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Služby Říčany s.r.o. je 06764576, DIČ je CZ06764576.
Kdy vznikla Služby Říčany s.r.o.?
Společnost Služby Říčany s.r.o. vznikla 15. 1. 2018.
Je Služby Říčany s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Služby Říčany s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ06764576).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:15:47.542Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-22T18:16:32.079Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 7. 2026