SCENTED HOME s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2018Neuvedeno
IČO: 06750516DS: z4gynjdSp. zn.: C 40969K Marečku 338, Potštejn, 51743

Základní údaje

IČO
06750516
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
10. 1. 2018
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 40969, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Každý jednatel je oprávněn jednat za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
z4gynjd
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

K Marečku 338, Potštejn, 51743

Okres: Rychnov nad KněžnouKrálovéhradecký krajZobrazit na mapě

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled (2024)

Tržby

Čistý zisk

Aktiva

93 tis. Kč

Vlastní kapitál

93 tis. Kč

Kompletní finance

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 10. 1. 2018Změna základního kapitálunově „100000“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Dokumenty

  • notářský zápis [NZ 3/2018] Společenská smlouva10. 1. 2018
  • účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2025 · 202425. 5. 2025
  • účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2025 · 202425. 5. 2025
Sbírka listin (11)

Časté otázky

Kde sídlí SCENTED HOME s.r.o.?

Společnost SCENTED HOME s.r.o. sídlí na adrese K Marečku 338, Potštejn, 51743.

Jaké má SCENTED HOME s.r.o. IČO?

IČO společnosti SCENTED HOME s.r.o. je 06750516.

Kdy vznikla SCENTED HOME s.r.o.?

Společnost SCENTED HOME s.r.o. vznikla 10. 1. 2018.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:55:56.206Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 6. 2026