Profil společnosti
VV invest Osvětimany a.s.
AktivníAkciová společnostZal. 20176–9 zaměstnanců
IČO: 06718981DIČ: CZ06718981plátce DPHDS: 4knxkpzSp. zn.: B 7897č.ev. 202, 68742 Osvětimany, Osvětimany, 68742
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
28,36 mil. Kč
▲ 1.6 %
Vlastní kapitál 2022
21,71 mil. Kč
▲ 0.8 %
Cizí zdroje 2022
6,656 mil. Kč
▲ 4.1 %
Míra vlastního kapitálu 2022
76,5 %
▼ 0.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 9,062 mil. Kč | 9,078 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 18,86 mil. Kč | 19,25 mil. Kč |
| Celková aktiva | 27,92 mil. Kč | 28,36 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 21,53 mil. Kč | 21,71 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 6,391 mil. Kč | 6,656 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | – |
| Krátkodobé závazky | 6,391 mil. Kč | 6,656 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 27,92 mil. Kč | 28,36 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
973 tis. Kč
▲ 59.5 %
Čistý zisk 2022
180 tis. Kč
▲ 6.5 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 610 tis. Kč | 973 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 610 tis. Kč | 973 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 40 tis. Kč | 224 tis. Kč |
| Osobní náklady | 60 tis. Kč | 459 tis. Kč |
| Odpisy | 269 tis. Kč | – |
| Provozní zisk | 208 tis. Kč | 283 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | −60 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 208 tis. Kč | 223 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 39 tis. Kč | 43 tis. Kč |
| Čistý zisk | 169 tis. Kč | 180 tis. Kč |
| EBITDA | 477 tis. Kč | 283 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:04:04.078Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T10:23:02.482Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 9. 2026