Profil společnosti
Restaurace Barborka s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06696830DS: fa9w6n9Sp. zn.: C 287176Kostelní 364, Praha, 17000
Nejnovější údaje za rok 2019
Rozvaha
Aktiva 2019
893 tis. Kč
▼ 8.2 %
Vlastní kapitál 2019
702 tis. Kč
▲ 122.5 %
Cizí zdroje 2019
191 tis. Kč
▼ 95.0 %
Míra vlastního kapitálu 2019
78,6 %
▲ 124.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2019
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2018 | 2019 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 507 tis. Kč | 635 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 466 tis. Kč | 208 tis. Kč |
| Celková aktiva | 973 tis. Kč | 893 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | −3,118 mil. Kč | 702 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 3,837 mil. Kč | 191 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 3,303 mil. Kč | 50 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 534 tis. Kč | 141 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 973 tis. Kč | 893 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2019
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2019
10,15 mil. Kč
▲ 39.8 %
Čistý zisk 2019
602 tis. Kč
▲ 118.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2018 | 2019 |
|---|---|---|
| Tržby | 7,257 mil. Kč | 10,15 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 7,257 mil. Kč | 10,15 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 9,785 mil. Kč | 7,905 mil. Kč |
| Osobní náklady | 690 tis. Kč | 1,362 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | – |
| Provozní zisk | −3,218 mil. Kč | 750 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | −7 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −3,218 mil. Kč | 743 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 141 tis. Kč |
| Čistý zisk | −3,218 mil. Kč | 602 tis. Kč |
| EBITDA | −3,218 mil. Kč | 750 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:17:41.557Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026