Profil společnosti

Servisní Stráž pod Ralskem s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06691013DIČ: CZ06691013plátce DPHDS: w2cw4tvSp. zn.: C 45312Pod Vinicí 90, Stráž pod Ralskem, 47127

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

8,529 mil. Kč

▲ 154.5 %

Vlastní kapitál 2024

−697 tis. Kč

▼ 71.7 %

Cizí zdroje 2024

9,091 mil. Kč

▲ 162.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-8,2 %

▲ 32.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222024
Stálá aktiva930 tis. Kč705 tis. Kč
Oběžná aktiva2,151 mil. Kč7,797 mil. Kč
Celková aktiva3,351 mil. Kč8,529 mil. Kč
Vlastní kapitál−406 tis. Kč−697 tis. Kč
Cizí zdroje3,466 mil. Kč9,091 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč532 tis. Kč
Krátkodobé závazky3,466 mil. Kč8,559 mil. Kč
Pasiva celkem3,351 mil. Kč8,529 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,028 mil. Kč

▲ 636.4 %

Čistý zisk 2024

−252 tis. Kč

▲ 28.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222024
Tržby547 tis. Kč4,028 mil. Kč
Provozní výnosy547 tis. Kč4,028 mil. Kč
Náklady na prodané zboží295 tis. Kč3,498 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy604 tis. Kč529 tis. Kč
Provozní zisk−353 tis. Kč−198 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč−54 tis. Kč
Zisk před zdaněním−353 tis. Kč−252 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−353 tis. Kč−252 tis. Kč
EBITDA251 tis. Kč331 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:13:13.825Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-16T14:15:16.964Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 16. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 7. 2026