Profil společnosti

RB Stavby - Radek Bahleda s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201710–19 zaměstnanců
IČO: 06678998DIČ: CZ06678998plátce DPHDS: htxxbdrSp. zn.: C 35598Dlouhá 635, Horní Slavkov, 35731

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

204 tis. Kč

▲ 12.7 %

Vlastní kapitál 2021

−1,118 mil. Kč

▼ 21.9 %

Cizí zdroje 2021

1,322 mil. Kč

▲ 20.4 %

Míra vlastního kapitálu 2021

-548 %

▼ 8.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva107 tis. Kč53 tis. Kč
Oběžná aktiva74 tis. Kč151 tis. Kč
Celková aktiva181 tis. Kč204 tis. Kč
Vlastní kapitál−917 tis. Kč−1,118 mil. Kč
Cizí zdroje1,098 mil. Kč1,322 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,098 mil. Kč1,322 mil. Kč
Pasiva celkem181 tis. Kč204 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

5,151 mil. Kč

▼ 15.1 %

Čistý zisk 2021

−200 tis. Kč

▲ 46.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby6,068 mil. Kč5,151 mil. Kč
Provozní výnosy6,068 mil. Kč5,151 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,517 mil. Kč4,506 mil. Kč
Osobní náklady861 tis. Kč778 tis. Kč
Odpisy53 tis. Kč53 tis. Kč
Provozní zisk−370 tis. Kč−194 tis. Kč
Finanční výsledek−6 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním−376 tis. Kč−200 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−376 tis. Kč−200 tis. Kč
EBITDA−317 tis. Kč−141 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:13:36.168Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-16T14:15:08.585Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 16. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 8. 2026