Jakomama.cz s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20171–5 zaměstnanců
IČO: 06644201DIČ: CZ06644201plátce DPHDS: kyjv4t6Sp. zn.: C 284490Špirkova 526, Praha, 14200

Základní údaje

IČO
06644201
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
30. 11. 2017
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 284490, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Za společnost jednají jednatelé společnosti společně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
kyjv4t6
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Špirkova 526, Praha, 14200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

IVANA FOFF, JANA KRUPIČKOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 10 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 45 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 45 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: - výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků - výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling - pronájem a půjčování věcí movitých - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů - zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků - provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ06644201
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
2798962864/5500
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • účetní závěrka [2020] · 202025. 8. 2021
  • účetní závěrka [2019] příloha · 201923. 6. 2021
  • účetní závěrka [2019] · 201925. 8. 2021
Sbírka listin (4)

Časté otázky

Kde sídlí Jakomama.cz s.r.o.?

Společnost Jakomama.cz s.r.o. sídlí na adrese Špirkova 526, Praha, 14200.

Jaké má Jakomama.cz s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Jakomama.cz s.r.o. je 06644201, DIČ je CZ06644201.

Kdy vznikla Jakomama.cz s.r.o.?

Společnost Jakomama.cz s.r.o. vznikla 30. 11. 2017.

Je Jakomama.cz s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Jakomama.cz s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ06644201).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:15:56.396Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026