Profil společnosti

Restaurační správa s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06622925DIČ: CZ06622925plátce DPHDS: 9javnhqSp. zn.: C 285659Krejčího 287, Praha, 18000

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

1,176 mil. Kč

▲ 8.7 %

Vlastní kapitál 2022

−12,54 mil. Kč

▼ 26.7 %

Cizí zdroje 2022

13,72 mil. Kč

▲ 24.9 %

Míra vlastního kapitálu 2022

-1 066,3 %

▼ 16.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva135 tis. Kč88 tis. Kč
Oběžná aktiva947 tis. Kč1,088 mil. Kč
Celková aktiva1,082 mil. Kč1,176 mil. Kč
Vlastní kapitál−9,901 mil. Kč−12,54 mil. Kč
Cizí zdroje10,98 mil. Kč13,72 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky10,98 mil. Kč13,72 mil. Kč
Pasiva celkem1,082 mil. Kč1,176 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

2,052 mil. Kč

▲ 2.8 %

Čistý zisk 2022

−2,639 mil. Kč

▼ 41.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby1,997 mil. Kč2,052 mil. Kč
Provozní výnosy1,997 mil. Kč2,146 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,32 mil. Kč4,424 mil. Kč
Osobní náklady522 tis. Kč348 tis. Kč
Odpisy38 tis. Kč47 tis. Kč
Provozní zisk−1,88 mil. Kč−2,677 mil. Kč
Finanční výsledek14 tis. Kč38 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,866 mil. Kč−2,639 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−1,866 mil. Kč−2,639 mil. Kč
EBITDA−1,842 mil. Kč−2,63 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:16:56.726Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T19:24:02.400Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 8. 2026