Profil společnosti

Klub aktivních důchodců, Kladno z.s.

Aktivní
SpolekZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06602371DS: 2wthdmhSp. zn.: L 69482náměstí starosty Pavla 44, Kladno, 27201

Základní údaje

IČO
06602371
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
9. 12. 2017
Spisová značka
L 69482, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Předseda je statutárním orgánem spolku, který je oprávněn za něj jednat ve všech věcech, zejména pak je oprávněn rozhodovat o otázkách spojených s fungováním spolku, včetně dispozic s jeho majetkem. Za spolek může jednat rovněž předsedou zmocněný člen spolku.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
2wthdmh
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

náměstí starosty Pavla 44, Kladno, 27201

Lidé a vlastníci

Jednatel

JIŘÍ BRTNÍK

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2023

Aktiva

295 tis. Kč

▲ 231.5 %

Vlastní kapitál

295 tis. Kč

▲ 231.5 %

Cizí zdroje

0 Kč

Míra vlastního kapitálu

100 %

0 %
Kompletní finance

Časté otázky

Kde sídlí Klub aktivních důchodců, Kladno z.s.?

Společnost Klub aktivních důchodců, Kladno z.s. sídlí na adrese náměstí starosty Pavla 44, Kladno, 27201.

Jaké má Klub aktivních důchodců, Kladno z.s. IČO?

IČO společnosti Klub aktivních důchodců, Kladno z.s. je 06602371.

Kdy vznikla Klub aktivních důchodců, Kladno z.s.?

Společnost Klub aktivních důchodců, Kladno z.s. vznikla 9. 12. 2017.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:21:07.313Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 8. 2026