Profil společnosti

LOUDA holding a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06565948DS: gv8uaydSp. zn.: B 22946166, Choťánky, 29001

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,913 mld. Kč

6.8 %

Vlastní kapitál 2024

1,76 mld. Kč

1.2 %

Cizí zdroje 2024

141,3 mil. Kč

4424.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

92 %

7.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,788 mld. Kč1,898 mld. Kč
Oběžná aktiva2,302 mil. Kč14,12 mil. Kč
Celková aktiva1,791 mld. Kč1,913 mld. Kč
Vlastní kapitál1,782 mld. Kč1,76 mld. Kč
Cizí zdroje3,122 mil. Kč141,3 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky3,122 mil. Kč141,3 mil. Kč
Pasiva celkem1,791 mld. Kč1,913 mld. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

14,95 mil. Kč

28.9 %

Čistý zisk 2024

176,3 mil. Kč

42.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby21,03 mil. Kč14,95 mil. Kč
Provozní výnosy21,03 mil. Kč14,95 mil. Kč
Náklady na prodané zboží507 tis. Kč0 Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk20,44 mil. Kč14,84 mil. Kč
Finanční výsledek290 mil. Kč164,6 mil. Kč
Zisk před zdaněním310,4 mil. Kč179,4 mil. Kč
Daň z příjmů3,896 mil. Kč3,141 mil. Kč
Čistý zisk306,5 mil. Kč176,3 mil. Kč
EBITDA20,44 mil. Kč14,84 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:09:47.722Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 8. 2026