Profil společnosti

Restaurace Skalka s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20176–9 zaměstnanců
IČO: 06544193DIČ: CZ06544193plátce DPHDS: t7htvsySp. zn.: C 7231228, Třinec, 73961

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

3,856 mil. Kč

▲ 21.7 %

Vlastní kapitál 2021

2,144 mil. Kč

▲ 67.1 %

Cizí zdroje 2021

1,712 mil. Kč

▼ 9.2 %

Míra vlastního kapitálu 2021

55,6 %

▲ 37.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva–169 tis. Kč
Oběžná aktiva3,168 mil. Kč3,687 mil. Kč
Celková aktiva3,168 mil. Kč3,856 mil. Kč
Vlastní kapitál1,283 mil. Kč2,144 mil. Kč
Cizí zdroje1,885 mil. Kč1,712 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky1,885 mil. Kč1,712 mil. Kč
Pasiva celkem3,168 mil. Kč3,856 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

4,777 mil. Kč

▲ 4.7 %

Čistý zisk 2021

862 tis. Kč

▲ 192.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby4,564 mil. Kč4,777 mil. Kč
Provozní výnosy4,564 mil. Kč4,833 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,889 mil. Kč3,154 mil. Kč
Osobní náklady1,293 mil. Kč1,486 mil. Kč
Odpisy–19 tis. Kč
Provozní zisk378 tis. Kč169 tis. Kč
Finanční výsledek−14 tis. Kč895 tis. Kč
Zisk před zdaněním364 tis. Kč1,064 mil. Kč
Daň z příjmů69 tis. Kč202 tis. Kč
Čistý zisk295 tis. Kč862 tis. Kč
EBITDA378 tis. Kč188 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:20:55.632Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T19:22:36.630Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026