Profil společnosti

Swingersclub s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06536581DS: tnjtpc4Sp. zn.: C 283866Štúrova 1701, Praha, 14200

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,328 mil. Kč

▲ 158.9 %

Vlastní kapitál 2024

1,222 mil. Kč

▲ 192.3 %

Cizí zdroje 2024

106 tis. Kč

▲ 11.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

92 %

▲ 12.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva513 tis. Kč1,328 mil. Kč
Celková aktiva513 tis. Kč1,328 mil. Kč
Vlastní kapitál418 tis. Kč1,222 mil. Kč
Cizí zdroje95 tis. Kč106 tis. Kč
Pasiva celkem513 tis. Kč1,328 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,265 mil. Kč

▲ 0.4 %

Čistý zisk 2024

304 tis. Kč

▼ 39.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,26 mil. Kč1,265 mil. Kč
Provozní výnosy1,26 mil. Kč1,265 mil. Kč
Náklady na prodané zboží760 tis. Kč760 tis. Kč
Provozní zisk500 tis. Kč410 tis. Kč
Zisk před zdaněním500 tis. Kč410 tis. Kč
Čistý zisk500 tis. Kč304 tis. Kč
EBITDA500 tis. Kč410 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:16:35.617Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 6. 2026