Profil společnosti
Chilly Production s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20171–5 zaměstnanců
IČO: 06477615DIČ: CZ06477615plátce DPHDS: j7bsb6aSp. zn.: C 40359Masarykova 750, Ústí nad Labem, 40001
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
6,587 mil. Kč
▲ 2.6 %
Vlastní kapitál 2025
3,201 mil. Kč
▼ 4.8 %
Cizí zdroje 2025
2,62 mil. Kč
▲ 14.2 %
Míra vlastního kapitálu 2025
48,6 %
▼ 7.2 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 3,053 mil. Kč | 4,387 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 3,369 mil. Kč | 2,2 mil. Kč |
| Celková aktiva | 6,422 mil. Kč | 6,587 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 3,362 mil. Kč | 3,201 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 2,294 mil. Kč | 2,62 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,06 mil. Kč | 3,386 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 6,422 mil. Kč | 6,587 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
4,093 mil. Kč
▲ 15.8 %
Čistý zisk 2025
216 tis. Kč
▼ 42.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 3,534 mil. Kč | 4,093 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 3,534 mil. Kč | 4,093 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 2,754 mil. Kč | 3,448 mil. Kč |
| Osobní náklady | 305 tis. Kč | 337 tis. Kč |
| Provozní zisk | 475 tis. Kč | 308 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −98 tis. Kč | −92 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 377 tis. Kč | 216 tis. Kč |
| Čistý zisk | 377 tis. Kč | 216 tis. Kč |
| EBITDA | 475 tis. Kč | 308 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:14:03.384Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T06:19:09.916Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026