Profil společnosti

TAZZA CAFFE s. r. o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201710–19 zaměstnanců
IČO: 06154816DIČ: CZ06154816plátce DPHDS: ftajuawSp. zn.: C 3976396, Ústí nad Labem, 40340

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,684 mil. Kč

▲ 34.9 %

Vlastní kapitál 2024

110 tis. Kč

▲ 111.8 %

Cizí zdroje 2024

2,574 mil. Kč

▼ 11.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

4,1 %

▲ 108.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212024
Stálá aktiva923 tis. Kč1,675 mil. Kč
Oběžná aktiva1,067 mil. Kč988 tis. Kč
Celková aktiva1,99 mil. Kč2,684 mil. Kč
Vlastní kapitál−934 tis. Kč110 tis. Kč
Cizí zdroje2,901 mil. Kč2,574 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky2,901 mil. Kč–
Pasiva celkem1,99 mil. Kč2,684 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,148 mil. Kč

▲ 98.0 %

Čistý zisk 2024

−172 tis. Kč

▼ 293.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212024
Tržby2,095 mil. Kč4,148 mil. Kč
Provozní výnosy2,095 mil. Kč4,226 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,421 mil. Kč1,606 mil. Kč
Osobní náklady1,389 mil. Kč2,134 mil. Kč
Odpisy0 Kč571 tis. Kč
Provozní zisk159 tis. Kč−111 tis. Kč
Finanční výsledek−41 tis. Kč−61 tis. Kč
Zisk před zdaněním118 tis. Kč−172 tis. Kč
Daň z příjmů29 tis. Kč–
Čistý zisk89 tis. Kč−172 tis. Kč
EBITDA159 tis. Kč460 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:15:46.412Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T03:10:28.314Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026