Profil společnosti

STAVOCOM SK, s.r.o. - odštěpný závod

Aktivní
Honební společenstvoZal. 20171–5 zaměstnanců
IČO: 06117082DS: 855jcmgPadlých hrdinů 401, Havířov, 73601

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

4,819 mil. Kč

▲ 0.3 %

Vlastní kapitál 2021

2,676 mil. Kč

▲ 142.5 %

Cizí zdroje 2021

2,153 mil. Kč

▼ 33.0 %

Míra vlastního kapitálu 2021

55,5 %

▲ 141.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva0 Kč150 tis. Kč
Oběžná aktiva4,803 mil. Kč4,669 mil. Kč
Celková aktiva4,803 mil. Kč4,819 mil. Kč
Vlastní kapitál1,103 mil. Kč2,676 mil. Kč
Cizí zdroje3,214 mil. Kč2,153 mil. Kč
Dlouhodobé závazky1,135 mil. Kč895 tis. Kč
Krátkodobé závazky2,565 mil. Kč1,248 mil. Kč
Pasiva celkem4,803 mil. Kč4,819 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

14,42 mil. Kč

▼ 27.6 %

Čistý zisk 2021

1,736 mil. Kč

▲ 101.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby19,91 mil. Kč14,42 mil. Kč
Provozní výnosy19,91 mil. Kč14,42 mil. Kč
Náklady na prodané zboží18,96 mil. Kč12,68 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč–
Odpisy0 Kč–
Provozní zisk956 tis. Kč1,735 mil. Kč
Finanční výsledek−96 tis. Kč1 tis. Kč
Zisk před zdaněním860 tis. Kč1,736 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč–
Čistý zisk860 tis. Kč1,736 mil. Kč
EBITDA956 tis. Kč1,735 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 7. 2026