Profil společnosti

LUJI REST s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 06014747DS: u28haibSp. zn.: C 274621Dukelská 1734, Benešov, 25601

Nejnovější údaje za rok 2019

Rozvaha

Aktiva 2019

5,296 mil. Kč

▲ 60.0 %

Vlastní kapitál 2019

3,917 mil. Kč

▲ 77.6 %

Cizí zdroje 2019

1,379 mil. Kč

▲ 25.0 %

Míra vlastního kapitálu 2019

74 %

▲ 10.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2019

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20182019
Stálá aktiva172 tis. Kč101 tis. Kč
Oběžná aktiva3,134 mil. Kč5,195 mil. Kč
Celková aktiva3,309 mil. Kč5,296 mil. Kč
Vlastní kapitál2,206 mil. Kč3,917 mil. Kč
Cizí zdroje1,103 mil. Kč1,379 mil. Kč
Dlouhodobé závazky6 tis. Kč102 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,097 mil. Kč1,277 mil. Kč
Pasiva celkem3,309 mil. Kč5,296 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2019

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2019

14,33 mil. Kč

▲ 9.1 %

Čistý zisk 2019

1,71 mil. Kč

▼ 8.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20182019
Tržby13,13 mil. Kč14,33 mil. Kč
Provozní výnosy13,13 mil. Kč14,34 mil. Kč
Náklady na prodané zboží7,634 mil. Kč7,991 mil. Kč
Osobní náklady3,122 mil. Kč4,128 mil. Kč
Odpisy71 tis. Kč71 tis. Kč
Provozní zisk2,309 mil. Kč2,13 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč5 Kč
Zisk před zdaněním2,309 mil. Kč2,13 mil. Kč
Daň z příjmů436 tis. Kč420 tis. Kč
Čistý zisk1,873 mil. Kč1,71 mil. Kč
EBITDA2,38 mil. Kč2,201 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:13:56.805Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 6. 2026