Opravujeme spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 05916577DS: kgcfp2aSp. zn.: C 272698Sluneční náměstí 2588, Praha, 15800

Základní údaje

IČO
05916577
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
22. 3. 2017
Základní kapitál
1 Kč
Spisová značka
C 272698, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost, resp. zastupuje společnost ve všech věcech samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
kgcfp2a
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Sluneční náměstí 2588, Praha, 15800

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

VÍT DVOŘÁK

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled (2025)

Tržby

Čistý zisk

0 Kč

Aktiva

0 Kč

Vlastní kapitál

Kompletní finance

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2017Změna základního kapitálunově „1“
  • 22. 3. 2017Změna spisové značkynově „C 272698“
  • 22. 3. 2017Změna předmětu podnikánínově „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.; Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.

Dokumenty

  • notářský zápis [NZ 129/2017]22. 3. 2017
  • účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 · 202510. 4. 2026
  • účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 · 202414. 4. 2025
Sbírka listin (9)

Časté otázky

Kde sídlí Opravujeme spol. s r.o.?

Společnost Opravujeme spol. s r.o. sídlí na adrese Sluneční náměstí 2588, Praha, 15800.

Jaké má Opravujeme spol. s r.o. IČO?

IČO společnosti Opravujeme spol. s r.o. je 05916577.

Kdy vznikla Opravujeme spol. s r.o.?

Společnost Opravujeme spol. s r.o. vznikla 22. 3. 2017.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:12:39.928Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 6. 2026