Profil společnosti

Stachura s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20171–5 zaměstnanců
IČO: 05914183DIČ: CZ05914183plátce DPHDS: 6zne6npSp. zn.: C 69862Na Poříčí 1199, Frýdek-Místek, 73801

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

5,922 mil. Kč

▲ 66.8 %

Vlastní kapitál 2025

2,349 mil. Kč

▲ 9.7 %

Cizí zdroje 2025

3,573 mil. Kč

▲ 153.8 %

Míra vlastního kapitálu 2025

39,7 %

▼ 34.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva2,744 mil. Kč4,197 mil. Kč
Oběžná aktiva806 tis. Kč1,033 mil. Kč
Celková aktiva3,55 mil. Kč5,922 mil. Kč
Vlastní kapitál2,142 mil. Kč2,349 mil. Kč
Cizí zdroje1,408 mil. Kč3,573 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky1,408 mil. Kč3,573 mil. Kč
Pasiva celkem3,55 mil. Kč5,922 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

3,328 mil. Kč

▼ 61.5 %

Čistý zisk 2025

206 tis. Kč

▼ 34.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby8,648 mil. Kč3,328 mil. Kč
Provozní výnosy8,688 mil. Kč3,648 mil. Kč
Náklady na prodané zboží6,492 mil. Kč2,355 mil. Kč
Osobní náklady741 tis. Kč818 tis. Kč
Odpisy1,057 mil. Kč0 Kč
Provozní zisk398 tis. Kč207 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč−1 tis. Kč
Zisk před zdaněním398 tis. Kč206 tis. Kč
Daň z příjmů83 tis. Kč0 Kč
Čistý zisk315 tis. Kč206 tis. Kč
EBITDA1,455 mil. Kč207 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:17:34.698Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T14:04:49.107Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 7. 2026