Claudia dámská móda s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 05855098DS: gw2dsadSp. zn.: C 98553Bráfova tř. 231, Třebíč, 67401
Základní údaje
- IČO
- 05855098
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 27. 2. 2017
- Základní kapitál
- 2 Kč
- Spisová značka
- C 98553, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jménem společnosti jedná jednatel samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- gw2dsad
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Bráfova tř. 231, Třebíč, 67401
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled (2025)
Tržby
–
Čistý zisk
–
Aktiva
101 tis. Kč
▼ -1.0 %
Vlastní kapitál
101 tis. Kč
0 %
Poslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 50 %
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 50 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 27. 2. 2017Změna základního kapitálu — nově „2“
- 27. 2. 2017Změna spisové značky — nově „C 98553“
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Dokumenty
- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 · 202510. 5. 2026
- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 · 202510. 5. 2026
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 · 20247. 5. 2025
Časté otázky
Kde sídlí Claudia dámská móda s.r.o.?
Společnost Claudia dámská móda s.r.o. sídlí na adrese Bráfova tř. 231, Třebíč, 67401.
Jaké má Claudia dámská móda s.r.o. IČO?
IČO společnosti Claudia dámská móda s.r.o. je 05855098.
Kdy vznikla Claudia dámská móda s.r.o.?
Společnost Claudia dámská móda s.r.o. vznikla 27. 2. 2017.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:54:53.037Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026