AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci"

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2017Neuvedeno
IČO: 05805139Kostelní 11, Liberec, 46001

Základní údaje

IČO
05805139
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
13. 2. 2017
Datum zániku
3. 1. 2023
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Kostelní 11, Liberec, 46001

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci"?

Společnost AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci" sídlí na adrese Kostelní 11, Liberec, 46001.

Jaké má AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci" IČO?

IČO společnosti AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci" je 05805139.

Kdy vznikla AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci"?

Společnost AbleCom spol. s r.o. "v likvidaci" vznikla 13. 2. 2017.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 5. 2026