Profil společnosti

Strong card s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016Neuvedeno
IČO: 05637252DIČ: CZ05637252plátce DPHDS: 4rj8tunSp. zn.: C 38680Palachova 1639, Ústí nad Labem, 40001

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

7,566 mil. Kč

▲ 25.6 %

Vlastní kapitál 2024

7,825 mil. Kč

▲ 27.6 %

Cizí zdroje 2024

−259 tis. Kč

▼ 133.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

103,4 %

▲ 1.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva6,022 mil. Kč7,566 mil. Kč
Celková aktiva6,022 mil. Kč7,566 mil. Kč
Vlastní kapitál6,133 mil. Kč7,825 mil. Kč
Cizí zdroje−111 tis. Kč−259 tis. Kč
Krátkodobé závazky−111 tis. Kč−259 tis. Kč
Pasiva celkem6,022 mil. Kč7,566 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

9,529 mil. Kč

▲ 10.6 %

Čistý zisk 2024

1,913 mil. Kč

▼ 6.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby8,617 mil. Kč9,529 mil. Kč
Provozní výnosy8,617 mil. Kč9,529 mil. Kč
Náklady na prodané zboží6,1 mil. Kč7,106 mil. Kč
Provozní zisk2,517 mil. Kč2,423 mil. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním2,515 mil. Kč2,421 mil. Kč
Daň z příjmů478 tis. Kč508 tis. Kč
Čistý zisk2,037 mil. Kč1,913 mil. Kč
EBITDA2,517 mil. Kč2,423 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:14:56.073Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T07:07:07.115Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026