Profil společnosti

David Max Service s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016Neuvedeno
IČO: 05600804DS: nmu7ix8Sp. zn.: C 68378Ostravská 494, Sviadnov, 73925

Základní údaje

IČO
05600804
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
30. 11. 2016
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 68378, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
nmu7ix8
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Ostravská 494, Sviadnov, 73925

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

SEONGDAE KANG

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

13 tis. Kč

▼ 71.7 %

Vlastní kapitál

−346 tis. Kč

▼ 5.8 %

Cizí zdroje

359 tis. Kč

▼ 2.2 %

Míra vlastního kapitálu

-2 661,5 %

▼ 274.4 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Čistý zisk

−18 tis. Kč

▼ 50.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Časté otázky

Kde sídlí David Max Service s.r.o.?

Společnost David Max Service s.r.o. sídlí na adrese Ostravská 494, Sviadnov, 73925.

Jaké má David Max Service s.r.o. IČO?

IČO společnosti David Max Service s.r.o. je 05600804.

Kdy vznikla David Max Service s.r.o.?

Společnost David Max Service s.r.o. vznikla 30. 11. 2016.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:20:01.310Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 26. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 7. 2026