Profil společnosti

VISTO SHOES s. r. o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016Neuvedeno
IČO: 05561337DIČ: CZ05561337plátce DPHDS: aqk6g4gSp. zn.: C 38444Riegrova 973, Teplice, 41501

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

1,208 mil. Kč

▼ 52.2 %

Vlastní kapitál 2025

−10,74 mil. Kč

▼ 15.3 %

Cizí zdroje 2025

11,94 mil. Kč

▲ 0.9 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-888,7 %

▼ 141.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,486 mil. Kč1,17 mil. Kč
Celková aktiva2,525 mil. Kč1,208 mil. Kč
Vlastní kapitál−9,31 mil. Kč−10,74 mil. Kč
Cizí zdroje11,83 mil. Kč11,94 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky11,83 mil. Kč11,94 mil. Kč
Pasiva celkem2,525 mil. Kč1,208 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

176 tis. Kč

▲ 15.8 %

Čistý zisk 2025

−1,424 mil. Kč

▼ 184.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby152 tis. Kč176 tis. Kč
Provozní výnosy150 tis. Kč185 tis. Kč
Náklady na prodané zboží615 tis. Kč1,265 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy20 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk−501 tis. Kč−1,421 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč−3 tis. Kč
Zisk před zdaněním−501 tis. Kč−1,424 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−501 tis. Kč−1,424 mil. Kč
EBITDA−481 tis. Kč−1,421 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:14:56.073Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T07:01:20.967Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 31. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 7. 2026